امروز : دوشنبه 31 خرداد 1400 بروزرسانی:1400/03/31

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

11:34 AM 1400/01/30 تعداد بازدید: 2
خروج پست لارو از مراكز تكثير ميگو استان جهت ذخيره سازي در مزارع پرورش ميگوي مجتمع شهيد صنعتي گواتر آغاز گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات استان سيستان و بلوچستان، حميد رضا نصيري معاون آبزي پروري شيلات استان از خروج پست لارو از مراكز تكثير اژدر ماهي مكران و آبزي پرور چابهار جهت ذخيره سازي در مزارع پرورش ميگو مجتمع شهيد صنعتي گواتر خبر داد.
نصيري بيان داشت : ان شا الله روند خروج پست لارو از مراكز تكثير و ذخيره سازي پست لارو در مزارع تا پايان مهلت مقرر ادامه خواهد داشت.
وي در ادامه از تلاش هاي مديران مراكز تكثير ميگو استان در انجام عمليات مولد سازي و تأمين مولد و همچنين توليد پست لارو با كيفيت ميگو تقدير نمود.
نصيري در پايان گفت: اميد است ان شا الله در سال جاري كه توسط مقام معظم رهبري به نام توليد، پشتيباني ها و مانع زدايي ها مزين گرديده با هم افزايي و تعاملات سازنده شاهد توسعه آبزي پروري ميگو در منطقه باشيم.
گفتني است فعالين مزارع پرورش ميگو نيز بدون وقفه پس از پايان برداشت ميگو در سال گذشته فرآيند آماده سازي مزارع را بر اساس دستور العمل هاي بهداشتي دامپزشكي و با نظارت كارگروه فني و بهداشتي ميگو متشكل از نماينده دامپزشكي، تحقيقات شيلاتي آبهاي دور چابهار و اداره كل شيلات استان و همچنين با هماهنگي و نظارت مسئول بهداشتي پيگيري و اقدام نمودند.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)