امروز : دوشنبه 31 خرداد 1400 بروزرسانی:1400/03/31

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:12 AM 1400/01/25 تعداد بازدید: 2
محمد شهلي بر مديركل شيلات استان سيستان و بلوچستان طي پيامي حلول ماه مبارك رمضان ( ماه ميهماني خداوند ) را به عموم مسلمين جهان به ويژه مردم شريف اين استان تبريك گفت.

  به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات استان سيستان و بلوچستان، محمد شهلي بر طي پيامي حلول ماه مبارك رمضان(ماه ميهماني خداوند) را به عموم مسلمين جهان به ويژه مردم شريف استان تبريك گفت. 
  در اين پيام آمده است: 

  شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِي أُنْزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَينَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ  رمضان،

  ماه بندگي‌‌هاي خالصانه فرا رسيد و خداوند متعال فرصت حضور در بهترين ماه اش را بر ما ارزاني داشت تا با بهره‌گيري از تعاليم جانبخش الهي و تأسي از سيره پيامبر اكرم‌‌‌(ص) و ائمه اطهار‌(ع) بتوانيم غبار تن را در زلال چشمه‌هاي پر بركت اين ماه صيقل دهيم.   
فرا رسيدن ماه شناخت و معرفت، ماه توبه و مغفرت و ماه شكستن بت‌هاي نفس و سجده‌ عشق بر درگاه معبود يكتا و نامتناهي را تبريك و تهنيت مي‌گويم و اميدوارم همواره تقوا و ايمان و تقرب به رحمت واسعه الهي را اصلي‌ترين هدف خود بدانيم.   
ماه مبارك رمضان، فرصتي استثنايي و بس گرانقدر و ارزشمند است كه بايد با برنامه‌ريزي صحيح به استقبال آن برويم، اين ماه فرصتي براي دعا و نيايش و شب زنده‌داري است كه عشق ملكوتي و انس با محبوب جاودانه را پديد مي‌آورد و شهد مناجات و نيايش را در كام انسان، حلاوت مي‌بخشد. 
  حلول بهار قرآن، ماه مبارك رمضان را به همه شما هم استاني ها خصوصا مردم شريف چابهار تبريك عرض مي‌نمايم و برايتان قبولي طاعات و عبادات را آرزومندم و ان شا الله به بركت عبادات، دعاها و نيايش‌هاي عارفانه و بندگي خالصانه همه مؤمنان،  جهان از شر ويروس منحوس كرونا پاك شود.   
  در پايان از درگاه حضرت احديت براي همگان توفيق بهره‌گيري از بركات اين ماه خجسته و انفاس قدسيه حضرت وليعصر (عج) را مسئلت مي‌نمايم.

محمد شهلي بر 
مديركل شيلات استان سيستان و بلوچستان
فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)